EYG-A121807K
PanasonicPanasonic
EYG-A121807K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-A121807K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Fitxak: 1.EYG-A121807K.pdf2.EYG-A121807K.pdf3.EYG-A121807K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EYG-A121807Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-A121807K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 180MMX115MM GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1189 pcs Datuen fitxa 1.EYG-A121807K.pdf2.EYG-A121807K.pdf3.EYG-A121807K.pdf
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0028" (0.070mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1000 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 180.00mm x 115.00mm
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Graphite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular