ERZ-V20D330
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D330 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V20D330
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM
Fitxak: ERZ-V20D330.pdf
  • Mezua
ERZ-V20D330ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V20D330 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57111 pcs Datuen fitxa ERZ-V20D330.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 30V
Varistor Tentsioa (Max) 36V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak ERZV20D330
P7317
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 24J Deskribapen zehatza 33V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 3kA Edukiera @ maiztasuna 20000pF @ 1kHz