ERZ-V20D431
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D431 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V20D431
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ERZ-V20D431.pdf
  • Mezua
ERZ-V20D431ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V20D431 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47986 pcs Datuen fitxa ERZ-V20D431.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak ERZV20D431
P7277
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 350V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 303J Deskribapen zehatza 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 1000pF @ 1kHz