ERZ-V20D241
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D241 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V20D241
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ERZ-V20D241.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-V20D241ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V20D241 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71643 pcs Datuen fitxa ERZ-V20D241.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak ERZV20D241
P7231
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 168J Deskribapen zehatza 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 1500pF @ 1kHz