ERZ-V05D220
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V05D220
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Fitxak: ERZ-V05D220.pdf
  • Mezua
ERZ-V05D220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V05D220 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 22V 250A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179770 pcs Datuen fitxa ERZ-V05D220.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 22V Varistor tentsioa (min) 20V
Varistor Tentsioa (Max) 24V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak ERZV05D220
P7283
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.70J Deskribapen zehatza 22V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 1500pF @ 1kHz