ERZ-V05D121
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D121 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V05D121
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Fitxak: ERZ-V05D121.pdf
  • Mezua
ERZ-V05D121ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V05D121 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 120V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186930 pcs Datuen fitxa ERZ-V05D121.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 108V
Varistor Tentsioa (Max) 132V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak ERZV05D121
P7241
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 100V
Gehienezko AC bolumena 75V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.0J Deskribapen zehatza 120V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 350pF @ 1kHz