ERZ-V05D101
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V05D101
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
Fitxak: ERZ-V05D101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-V05D101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V05D101 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 100V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177980 pcs Datuen fitxa ERZ-V05D101.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak ERZV05D101
P7240
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.0J Deskribapen zehatza 100V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1kHz