ERZ-E08F681
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08F681
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 11.5MM
Fitxak: ERZ-E08F681.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-E08F681ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08F681 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 11.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 805356 pcs Datuen fitxa ERZ-E08F681.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 11.5mm
Beste izenak ERZE08F681 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 92J Deskribapen zehatza 680V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 130pF @ 1kHz