ERZ-E08F471
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08F471
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10.5MM
Fitxak: ERZ-E08F471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E08F471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08F471 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 753625 pcs Datuen fitxa ERZ-E08F471.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10.5mm
Beste izenak ERZE08F471 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 385V
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 85J Deskribapen zehatza 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1kHz