ERZ-E08F391
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08F391
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10.5MM
Fitxak: ERZ-E08F391.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E08F391ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08F391 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 944733 pcs Datuen fitxa ERZ-E08F391.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10.5mm
Beste izenak ERZE08F391 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 320V
Gehienezko AC bolumena 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 70J Deskribapen zehatza 390V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1kHz