ERX-2HJ8R2H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ8R2H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2HJ8R2H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.2 OHM 5% 2W J BEND
Fitxak: ERX-2HJ8R2H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ERX-2HJ8R2Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2HJ8R2H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 8.2 OHM 5% 2W J BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77559 pcs Datuen fitxa ERX-2HJ8R2H.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Series ERX Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SMD Flattened J -Bend Axial Lead Beste izenak PRX2W8.2DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film