ERX-2HJ2R7H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ2R7H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2HJ2R7H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND
Fitxak: ERX-2HJ2R7H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ERX-2HJ2R7Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2HJ2R7H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281704 pcs Datuen fitxa ERX-2HJ2R7H.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Series ERX Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SMD Flattened J -Bend Axial Lead Beste izenak ERX2HJ2R7H
PRX2W2.7TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film