ERX-2HJR22H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJR22H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2HJR22H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.22 OHM 5% 2W J BEND
Fitxak: ERX-2HJR22H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ERX-2HJR22Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2HJR22H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.22 OHM 5% 2W J BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 244716 pcs Datuen fitxa ERX-2HJR22H.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Series ERX Erresistentzia 220 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SMD Flattened J -Bend Axial Lead Beste izenak ERX2HJR22H
PRX2W.22TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220 mOhms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film