ELL-ATV4R3N
PanasonicPanasonic
ELL-ATV4R3N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-ATV4R3N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.3UH 5A 10 MOHM SMD
Fitxak: ELL-ATV4R3N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-ATV4R3Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-ATV4R3N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.3UH 5A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51633 pcs Datuen fitxa ELL-ATV4R3N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1744DKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.3µH Shielded Wirewound Inductor 5A 10 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 10 mOhm
Uneko balorazioa 5A Uneko - Saturazioa -