ELL-ATV471M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV471M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-ATV471M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 470MA 780 MOHM
Fitxak: ELL-ATV471M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-ATV471Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-ATV471M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 470UH 470MA 780 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63290 pcs Datuen fitxa ELL-ATV471M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1768CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470µH Shielded Wirewound Inductor 470mA 780 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 780 mOhm
Uneko balorazioa 470mA Uneko - Saturazioa -