ELL-ATV391M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV391M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-ATV391M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 520MA 690 MOHM
Fitxak: ELL-ATV391M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ELL-ATV391Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-ATV391M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 390UH 520MA 690 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132269 pcs Datuen fitxa ELL-ATV391M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLATV391M
PCD1767TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 390µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 690 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 690 mOhm
Uneko balorazioa 520mA Uneko - Saturazioa -