ELL-4LM4R7N
PanasonicPanasonic
ELL-4LM4R7N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LM4R7N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 900MA 90 MOHM
Fitxak: ELL-4LM4R7N.pdf
  • Mezua
ELL-4LM4R7Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LM4R7N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.7UH 900MA 90 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6944 pcs Datuen fitxa ELL-4LM4R7N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL4LM4R7N
PCD1664TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 90 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm
Uneko balorazioa 900mA Uneko - Saturazioa -