ELL-4LM270M
PanasonicPanasonic
ELL-4LM270M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LM270M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 370MA 420 MOHM
Fitxak: ELL-4LM270M.pdf
  • Mezua
ELL-4LM270Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LM270M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 27UH 370MA 420 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5107 pcs Datuen fitxa ELL-4LM270M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL4LM270M
PCD1672TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 27µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 420 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 420 mOhm
Uneko balorazioa 370mA Uneko - Saturazioa -