ELL-4LM3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-4LM3R3N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LM3R3N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.1A 62 MOHM SMD
Fitxak: ELL-4LM3R3N.pdf
  • Mezua
ELL-4LM3R3Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LM3R3N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.1A 62 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5779 pcs Datuen fitxa ELL-4LM3R3N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1663CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 62 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 62 mOhm
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa -