ELL-4GG3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-4GG3R3N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4GG3R3N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.2A 110 MOHM
Fitxak: ELL-4GG3R3N.pdf
  • Mezua
ELL-4GG3R3Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4GG3R3N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.2A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418638 pcs Datuen fitxa ELL-4GG3R3N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Beste izenak ELL4GG3R3N
PCD2200TR
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 110 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm
Uneko balorazioa 1.2A Uneko - Saturazioa 1.5A