ELL-4GG220M
PanasonicPanasonic
ELL-4GG220M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4GG220M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM
Fitxak: ELL-4GG220M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELL-4GG220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4GG220M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 366076 pcs Datuen fitxa ELL-4GG220M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL4GG220M
PCD2209TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 640 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 640 mOhm
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa 600mA