ELL-4GG5R6N
PanasonicPanasonic
ELL-4GG5R6N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4GG5R6N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 970MA 170 MOHM
Fitxak: ELL-4GG5R6N.pdf
  • Mezua
ELL-4GG5R6Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4GG5R6N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 5.6UH 970MA 170 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387998 pcs Datuen fitxa ELL-4GG5R6N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Beste izenak ELL4GG5R6N
PCD2203TR
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 970mA 170 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm
Uneko balorazioa 970mA Uneko - Saturazioa 1.1A