ELL-3GM3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-3GM3R3N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-3GM3R3N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 980MA 130 MOHM
Fitxak: ELL-3GM3R3N.pdf
  • Mezua
ELL-3GM3R3Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-3GM3R3N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 980MA 130 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3719 pcs Datuen fitxa ELL-3GM3R3N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL3GM3R3N
PCD1645TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 980mA 130 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm
Uneko balorazioa 980mA Uneko - Saturazioa -