ELL-3GM4R3N
PanasonicPanasonic
ELL-3GM4R3N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-3GM4R3N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.3UH 720MA 220 MOHM
Fitxak: ELL-3GM4R3N.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-3GM4R3Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-3GM4R3N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.3UH 720MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 85865 pcs Datuen fitxa ELL-3GM4R3N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1647CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.3µH Shielded Wirewound Inductor 720mA 220 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 220 mOhm
Uneko balorazioa 720mA Uneko - Saturazioa -