ELL-3GM220M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM220M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-3GM220M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 360MA 770 MOHM
Fitxak: ELL-3GM220M.pdf
  • Mezua
ELL-3GM220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-3GM220M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22UH 360MA 770 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6873 pcs Datuen fitxa ELL-3GM220M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1656CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 360mA 770 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 770 mOhm
Uneko balorazioa 360mA Uneko - Saturazioa -