ELJ-NK15NJF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NK15NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 560MA 160 MOHM
Fitxak: 1.ELJ-NK15NJF.pdf2.ELJ-NK15NJF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-NK15NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NK15NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 15NH 560MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5339 pcs Datuen fitxa 1.ELJ-NK15NJF.pdf2.ELJ-NK15NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series NK
balorazio - Q @ Freq 30 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak ELJNK15NJF
PCD1614TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 15nH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.2GHz
Deskribapen zehatza 15nH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 160 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 560mA Uneko - Saturazioa -