ELJ-NK12NJF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NK12NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM
Fitxak: 1.ELJ-NK12NJF.pdf2.ELJ-NK12NJF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-NK12NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NK12NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4196 pcs Datuen fitxa 1.ELJ-NK12NJF.pdf2.ELJ-NK12NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series NK
balorazio - Q @ Freq 30 @ 250MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak PCD1613CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 12nH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.5GHz
Deskribapen zehatza 12nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 140 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 640mA Uneko - Saturazioa -