ELJ-NK27NJF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NK27NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27NH 350MA 470 MOHM
Fitxak: 1.ELJ-NK27NJF.pdf2.ELJ-NK27NJF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-NK27NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NK27NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 27NH 350MA 470 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5282 pcs Datuen fitxa 1.ELJ-NK27NJF.pdf2.ELJ-NK27NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series NK
balorazio - Q @ Freq 27 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak ELJNK27NJF
PCD1617TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 27nH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 4GHz
Deskribapen zehatza 27nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 470 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 470 mOhm Max
Uneko balorazioa 350mA Uneko - Saturazioa -