ELJ-EA151KF
PanasonicPanasonic
ELJ-EA151KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-EA151KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 45MA 3.1 OHM SMD
Fitxak: ELJ-EA151KF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELJ-EA151KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-EA151KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 150UH 45MA 3.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 709135 pcs Datuen fitxa ELJ-EA151KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Shielded Series EA
balorazio - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak ELJEA151KF
PCD1430TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Deskribapen zehatza 150µH Shielded Wirewound Inductor 45mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 3.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 45mA Uneko - Saturazioa -