ELJ-DA820JF
PanasonicPanasonic
ELJ-DA820JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-DA820JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 80MA 10 OHM SMD
Fitxak: ELJ-DA820JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELJ-DA820JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-DA820JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 82UH 80MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237398 pcs Datuen fitxa ELJ-DA820JF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series DA
balorazio - Q @ Freq 19 @ 2.52MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak PCD2333DKR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 10 Ohm Max
Uneko balorazioa 80mA Uneko - Saturazioa -