ELJ-DA560JF
PanasonicPanasonic
ELJ-DA560JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-DA560JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 100MA 6.5 OHM SMD
Fitxak: ELJ-DA560JF.pdf
  • Mezua
ELJ-DA560JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-DA560JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 56UH 100MA 6.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3157 pcs Datuen fitxa ELJ-DA560JF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series DA
balorazio - Q @ Freq 21 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak ELJDA560JF
PCD2331TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.5MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 6.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 6.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 100mA Uneko - Saturazioa -