ELC-09D121DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D121DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D121DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM
Fitxak: ELC-09D121DF.pdf
  • Mezua
ELC-09D121DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D121DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350460 pcs Datuen fitxa ELC-09D121DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
Beste izenak ELC09D121DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 250 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm
Uneko balorazioa 770mA Uneko - Saturazioa -