ELC-09D103DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D103DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D103DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH
Fitxak: ELC-09D103DF.pdf
  • Mezua
ELC-09D103DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D103DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387768 pcs Datuen fitxa ELC-09D103DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
Beste izenak ELC09D103DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 10mH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 10mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 18.8 Ohm Radial DC Erresistentzia (DCR) 18.8 Ohm
Uneko balorazioa 80mA Uneko - Saturazioa -