ELC-09D102DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D102DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D102DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1MH 280MA 2.1 OHM TH
Fitxak: ELC-09D102DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ELC-09D102DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D102DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1MH 280MA 2.1 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 308068 pcs Datuen fitxa ELC-09D102DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
estali Unshielded Series 09D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak ELC09D102DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 1mH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.1 Ohm Radial DC Erresistentzia (DCR) 2.1 Ohm
Uneko balorazioa 280mA Uneko - Saturazioa -