EEV-FK2A101M
PanasonicPanasonic
EEV-FK2A101M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK2A101M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Fitxak: EEV-FK2A101M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mezua
EEV-FK2A101Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK2A101M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88066 pcs Datuen fitxa EEV-FK2A101M.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 594.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 793mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEVFK2A101M
PCE3504TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 170 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Automotive