EEV-FK1V331P
PanasonicPanasonic
EEV-FK1V331P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1V331P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV-FK1V331P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK1V331Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1V331P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3347 pcs Datuen fitxa EEV-FK1V331P.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3420DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 80 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF