EEV-FK1V331GP
PanasonicPanasonic
EEV-FK1V331GP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1V331GP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.EEV-FK1V331GP.pdf2.EEV-FK1V331GP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK1V331GPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1V331GP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4486 pcs Datuen fitxa 1.EEV-FK1V331GP.pdf2.EEV-FK1V331GP.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 637.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEVFK1V331GP
PCE3722TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 80 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive