EEV-FK1V152M
PanasonicPanasonic
EEV-FK1V152M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1V152M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV-FK1V152M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mezua
EEV-FK1V152Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1V152M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98929 pcs Datuen fitxa EEV-FK1V152M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.69A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEVFK1V152M
PCE3466TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 35 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak Automotive