EEV-FK2A220P
PanasonicPanasonic
EEV-FK2A220P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK2A220P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Fitxak: EEV-FK2A220P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK2A220Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK2A220P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4827 pcs Datuen fitxa EEV-FK2A220P.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasun handia 130mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEVFK2A220P
PCE3502TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 1.3 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF