EEV-FK1K3R3R
PanasonicPanasonic
EEV-FK1K3R3R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1K3R3R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 80V SMD
Fitxak: EEV-FK1K3R3R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEV-FK1K3R3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1K3R3R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 673581 pcs Datuen fitxa EEV-FK1K3R3R.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasun handia 25mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEVFK1K3R3R
PCE3487TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF