EEV-FK1K151Q
PanasonicPanasonic
EEV-FK1K151Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1K151Q
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD
Fitxak: EEV-FK1K151Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEV-FK1K151Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1K151Q fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61523 pcs Datuen fitxa EEV-FK1K151Q.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3494CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 320 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak Automotive