EEV-FK1K4R7P
PanasonicPanasonic
EEV-FK1K4R7P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1K4R7P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 80V SMD
Fitxak: EEV-FK1K4R7P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK1K4R7Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1K4R7P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3630 pcs Datuen fitxa EEV-FK1K4R7P.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasun handia 40mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEVFK1K4R7P
PCE3488TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 3 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF