EEU-FR1A681B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A681B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1A681B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-FR1A681B.pdf2.EEU-FR1A681B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEU-FR1A681Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1A681B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 608376 pcs Datuen fitxa 1.EEU-FR1A681B.pdf2.EEU-FR1A681B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 950mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEU-FR1A681B-ND
EEUFR1A681B
P15327TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 56 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose