EEU-FR1A392B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A392B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1A392B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-FR1A392B.pdf2.EEU-FR1A392B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEU-FR1A392Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1A392B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70082 pcs Datuen fitxa 1.EEU-FR1A392B.pdf2.EEU-FR1A392B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.552A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.19A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15325CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 15 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3900µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FR1A332
EEU-FR1A332
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 84664 pcs
Deskarga: EEU-FR1A332.pdf
RFQ
EEU-FR1A392
EEU-FR1A392
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL