EEU-FR1A472S
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A472S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1A472S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1A472S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1A472Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1A472S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49113 pcs Datuen fitxa EEU-FR1A472S.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR1A472S
P14386
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 17 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose