EEU-ED2G680
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-ED2G680 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2G680
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: EEU-ED2G680.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EEU-ED2G680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2G680 fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34176 pcs Datuen fitxa EEU-ED2G680.pdf
tolerantzia 68µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm) Series ED
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 400V Pakete / kasua -
Beste izenak EEUED2G680
P13547
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 480mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia EEU-ED2G680
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm) Zabaldutako deskribapena 68µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
eskaerak 10000 Hrs @ 105°C