EEU-ED2V100B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2V100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2V100B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: EEU-ED2V100B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-ED2V100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2V100B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 304876 pcs Datuen fitxa EEU-ED2V100B.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 350mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2V100B
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-ED2V101
EEU-ED2V101
fabrikatzaileak: Panasonic Electronic Components
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Stockean: 31492 pcs
Deskarga: EEU-ED2V101.pdf
RFQ
EEU-ED2V100
EEU-ED2V100
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL