EEU-ED2G330S
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G330S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2G330S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-ED2G330Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2G330S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 292mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 730mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2G330S
P13544
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-ED2G470SB
EEU-ED2G470SB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 89195 pcs
Deskarga: EEU-ED2G470SB.pdf
RFQ
EEU-ED2G220S
EEU-ED2G220S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 60088 pcs
Deskarga: EEU-ED2G220S.pdf
RFQ
EEU-ED2G330SB
EEU-ED2G330SB
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL