EEU-ED2E680S
PanasonicPanasonic
EEU-ED2E680S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2E680S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-ED2E680Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2E680S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2E680S
P13537
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF