EEU-ED2E820B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2E820B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2E820B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: EEU-ED2E820B.pdf
  • Mezua
EEU-ED2E820Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2E820B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119256 pcs Datuen fitxa EEU-ED2E820B.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.2A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2E820B
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-ED2G150
EEU-ED2G150
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 90260 pcs
Deskarga: EEU-ED2G150.pdf
RFQ
EEU-ED2E680SE
EEU-ED2E680SE
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 111702 pcs
Deskarga: EEU-ED2E680SE.pdf
RFQ
EEU-ED2E820
EEU-ED2E820
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL